Mes Facebook-e

A+ A A-

Įrašai, filtruoti pagal datą: Antradienis, 05 Gruodis 2017

Konkurso „Sveikuolių sveikuoliai” II etapas

Lapkričio 29 d. Šiaulių lengvosios  atletikos ir sveikatingumo centre vyko Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso  „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas. Šiame etape dalyvavo Joniškėlio Petkevičaitės – Bitės gimnazijos 6 b. klasės mokiniai ir jų auklėtoja Justina Šimoliūnaitė, o taip pat  visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė  Ala Markevičienė.

Konkurse dalyvavo trylika komandų iš visos Lietuvos. Komandą sudarė septyni komandos nariai: penki mokiniai, mokytojas ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistas. Renginio pradžioje komandos prisistatinėjo. Prisistatymo metu dainavo dainas sveikatos tema, šoko, deklamavo sveikatos tematikos eilėraštukus, buvo naudojami ir vaidybiniai elementai. Kol vaikai sprendė testą, mokytojai ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistai  mėtė į krepšį baudas. Pavykus įmesti iš dviejų metimų du metimus, gaunami du taškai. Po to mokytojams ir sveikatos priežiūros specialistams buvo pateikta užduotis:  mokyklos vaiko gerovės komisijos paskirtis. Sekanti paskelbta judėjimo užduotis. Į du ant grindų gulinčius lankus reikėjo sudėti po du kamuoliukus, pakeičiant vietomis ir perduoti estafetę kitam. Šioje rungtyje dalyvavo tik mokiniai. Po to vyko komandų kapitonų rungtis. Komandos kapitonams reikėjo ridenti kamuolį ir numušti tris kėglius.

Pertraukėlių metu konkurso dalyvius džiugino mergaičių dainos, lydimos gausių plojimų. Konkurso dalyvius palaikė sirgaliai. Jie išsiskyrė originaliais plakatais ir kitokia atributika. Konkurso nugalėtojams ir dalyviams buvo įteikti padėkos raštai, taurės, įvairios dovanėlės, tame tarpe ir saldžios.

Visi dalyvavę šiame konkurse patyrė daug teigiamų emocijų, varžybų įkarštį, pergalės skonį. Renginys buvo puikus, mokiniams labai patiko. Nors   prizines vietas laimėjo ne visi, šypsenos švytėjo mokinių veiduose. Labai džiugu, kad toks renginys organizuojamas. Tai puiki priemonė ugdyti mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą.

    Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuro

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Ala Markevičienė

Pasvalio Visuomenės Sveikatos Biuras nuotrauka.

Skaityti daugiau ...
Prenumeruoti šį RSS naujienų kanalą
« Gruodis 2017 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Kontaktai

Vytauto Didžiojo a. 6, III a. LT-39149 Pasvalys; Tel.: 8 451 20130;  8 451 20131; el. paštas: vsbiuras@gmail.com

Naujausi straipsniai

Numatyti renginiai

Nėra renginių