Informacija dėl asmenų izoliavimo Pasvalio rajono savivaldybėje

Kategorija Naujienos

Dėl asmenų izoliavimo Savivaldybės administracijos numatytose patalpose

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. sprendimu Nr. V-499, nuo 2020 m. kovo 24 d. visiems sąlytį turėjusiems asmenims, grįžusiems iš užsienio valstybių ir neturintiems COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) klinikinių simptomų, skiriama 14 dienų izoliacija savivaldybių administracijų numatytose patalpose.

Visoms asmens sveikatos priežiūros įstaigoms nurodyta informuoti atitinkamos savivaldybės administraciją apie asmenis, kuriems dėl nustatytos COVID-19 ligos pasireiškė lengvi simptomai ir jų sveikatos būklė leidžia juos gydyti ambulatoriškai, ir kurie turi būti pervežami į savivaldybės administracijos numatytas patalpas.

Karantinuojamiems žmonėms numatytos patalpos: Panevėžio profesinio rengimo centro bendrabutis (Mažupės g. 2, Narteikių k. Joniškėlio apyl. sen. Pasvalio r.).
Lengvai sergančių izoliavimui numatytos patalpos: VšĮ Pasvalio ligoninė Geležinkeličių g. 70, Pasvalys; VšĮ Pasvalio pirminės asmens sveikatos priežiūros centras Geležinkeličių g. 70, Pasvalys; Pasvalio Riešuto mokykla P. Vileišio g. 8, Pasvalys.

Savivaldybių administracijos, kurių teritorijoje yra tarptautiniai sienos kirtimo punktai, įpareigtos visą parą užtikrinti sąlytį turėjusių asmenų, grįžusių iš užsienio valstybių, pervežimą iš oro uostų, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto ir kitų tarptautinių sienos kirtimo punktų į savivaldybės administracijos numatytas patalpas ir organizuoti jų tolimesnį pervežimą į gyvenamosios vietos savivaldybės administracijos numatytas patalpas.

Pasvalio rajone ties siena Lietuva-Latvija numatyta laikina grįžusių iš užsienio karantinavimo vieta: Pasvalio kultūros centro Saločių skyriaus pastatas.

Pasvalio rajono savivaldybės administracija yra parengusi apie 120 vietų saviizoliacijai grįžusiems iš užsienio. Asmenys, į kuriuos reikėtų kreiptis dėl pagalbos saviizoliacijai:
- Savivaldybės Bendrojo skyriaus Vyr. specialistas – Civilinės saugos specialistas Linas Mainonis, tel. 8 656 07 797, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;
- Savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus Vyr. specialistė – Savivaldybės gydytoja Dalia Vasiliūnienė, tel. 8 650 92 638, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Pasvalio rajono savivaldybės administracijos informacija

Kontaktai
Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras
8 451 20130
8 451 20131