Mes Facebook-e

A+ A A-
Susirinkusieji atliko visą kompleksą jogos pratimų–asanų, kuriuos profesionaliai demonstravo visuomeninės organizacijos „Gyvenimo menas“ savanorė Zita Asbergaitė. Vilmos Jankevičienės nuotrauka. Susirinkusieji atliko visą kompleksą jogos pratimų–asanų, kuriuos profesionaliai demonstravo visuomeninės organizacijos „Gyvenimo menas“ savanorė Zita Asbergaitė. Vilmos Jankevičienės nuotrauka.

Pasvalyje paminėta Tarptautinė jogos diena

Prieš 3 metus Jungtinių Tautų generalinė asamblėja birželio 21-ąją paskelbė Tarptautine jogos diena. „Džiugina tai, kad pamažu paneigiamas mitas, kad joga – tai religija, kuri ne visiems gali būti priimtina. Iš tikrųjų joga – tai senovės Indijos dovana pasauliui ir 5000 metų tobulinta atlikimo technika, kuri patvirtinta ir šiuolaikinio mokslo. Tai - kelionė į save, kuri suteikia kūno ir dvasios vienybę bei kiekvienam leidžia individualiai pasiekti vis kitokių rezultatų“, – pranešime spaudai teigia Indijos ambasadorius Lietuvai ir Lenkijai Ajay Bisaria.

Birželio 21-ąją jogos diena buvo paminėta Pasvalyje, kaip ir daugelyje Lietuvos bei pasaulio miestų. Joga grindžiama idėja, kad koncentracija, meditacija bei askeze žmogus gali nuraminti savo protą, pasiekti ramumą, gilesnių įžvalgų ir net išsivaduoti iš perdėtų materialinių norų. Dažnas jogos praktikavimas padeda ieškant geros savijautos, taikos su mus supančia aplinka. Joga paverčia kūną stipresniu ir lankstesniu, pagerina kvėpavimą, kraujo apytakos sistemą, leidžia suvokti save ir pasaulį naujai, teigiamai, įneša į gyvenimą daugiau džiaugsmo bei kantrybės bendraujant.

Susirinkusieji atliko visą kompleksą jogos pratimų–asanų, kuriuos profesionaliai demonstravo visuomeninės organizacijos „Gyvenimo menas“ savanorė Zita Asbergaitė. Jogos trenerės Zitos vedami užsiėmimai susilaukė didžiulio susidomėjimo Ustukiuose šių metų žiemos-pavasario sezono metu. Norintys nuosekliai išmokti jogos pratimų gali net ir vasarą dalyvauti nemokamuose „City joga“ užsiėmimuose, kurie antradieniais vyksta lauke - Pasvalio raj. Paslaugų ir užimtumo centro pagyvenusiems ir neįgaliesiems parkelyje, o esant lietingam orui Visuomenės sveikatos biure, adr. Vytauto Didžiojo a. 6, III-me aukšte. Užsiėmimų pradžia 18 val. Reikia atsinešti kilimėlį.      

Dėkojame Pasvalio P.Vileišio gimnazijos bendruomenei už suteiktas patalpas pažymint Tarptautinę jogos dieną.

Daugiau nuotraukų iš renginio galima rasti fb: Pasvalio Visuomenės Sveikatos Biuras

Vilma Jankevičienė

Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuro direktorė

Atnaujinta17 Birželis 27, Antradienis 15:17
Aukštyn
« Liepa 2019 »
Pirm Antr Tr Ket Penk Šešt Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Kontaktai

Vytauto Didžiojo a. 6, III a. LT-39149 Pasvalys; Tel.: 8 451 20130;  8 451 20131; el. paštas: vsbiuras@gmail.com

Naujausi straipsniai

Numatyti renginiai

Nėra renginių