Vaikus ir jaunimą kviečiame į stovyklą „Pažinkime vieni kitus“

Kategorija Naujienos

Vaikų ir jaunimo stovykla „PAŽINKIME VIENI KITUS“

Kviečiame vaikus ir jaunimą nuo 7 iki 18 metų!

  1. projektas paskatintas LR Vidaus reikalų ministerijos nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų ir bendruomenių iniciatyvų gerosios praktikos konkurse.

Organizatorius: karate kyokushin klubas "Kamuido".

Globėjas: LR Vidaus reikalų ministerija

Partneriai: Anykščių rajono savivaldybės administracija, Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Kupiškio prevencijos centras, Panevėžio aps. VPK Pasvalio rajono Policijos komisariatas, Pasvalio rajono savivaldybės administracija,  Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.

Kada:            liepos 16-19d.

                      rugpjūčio 13-17d.

Vieta: sodyba „Tatulos vingiai“, esanti visą parą saugomoje teritorijoje, Raubonių k., Pasvalio r.

Stovyklos pagrindinė idėja

Stiprinti socialinius ryšius tarp vaikų ir jaunimo, siekiant prisidėti prie nusikalstamumo ir kitų teisės pažeidimų mažinimo, patyčių, savižudybių prevencijos. Formuoti socialinius įgūdžius, padėsiančius atsispirti prieš įvairių svaigalų bei tabako vartojimą, mažinti žalingų įpročių paplitimo mastus.

 

Stovykloje gyvensime palapinėse ir dalyvausime skirtingose veiklose.

  • Stovyklos metu propaguosime sveiką gyvenimo būdą. Supažindinsime su alkoholio, rūkymo bei narkotikų žala ir pasekmėmis bei sveikos mitybos principais.
  • Kartu su pareigūnais supažindinsime su policijos, karinių, aviacijos, kriminalistų, kinologų darbo specifika, gaisrininko profesija, išmėginsime tyrėjų, detektyvų darbą. Ne tik pamatysite, bet ir išmėginsite įvairius ginklus.
  • Panaudodami edukacines programas ir žaidimus, skatinsime jaunimą domėtis krašto istorija, ugdyti tautiškumą, pilietiškumą ir toleranciją.
  • Stovykloje vyks daug sportinių veiklų, kūrybinių konkursų, žaidimų, dirbtuvių, supažindinsime su kovos menų specifika.

Į stovyklos kainą įskaičiuota:

  • Vaikų apgyvendinimas palapinėse sodyboje „Tatulos vingiai“, Raubonių k., Pasvalio r. (naudojantis visais patogumais, esančiais sodyboje). Su savimi turėti maudymosi reikmenis.
  • Maitinimas 3 kartus per dieną, dienos metu visuomet paruoštas užkandžių ir gaiviųjų gėrimų stalas
  • Vaikų sveikatos draudimas
  • Pažintinė, edukacinė, kultūrinė, sportinė ir pramoginė stovyklos programa
  • Grupės vadovų paslaugos (2-3 vadovai 30 vaikų grupei)

Platesnės informacijos teiraukitės ir registruokitės tel. +370 620 55459 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kontaktai
Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras
8 451 20130
8 451 20131