Vilmos Jankevičienės nuotraukos. Vilmos Jankevičienės nuotraukos.

Diskutuota apie vaikų ir paauglių susižalojimus

Kategorija Naujienos
Atnaujinta: Ketvirtadienis, 03 Sausio 2019 10:57

Praėjusių metų pabaigoje Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras organizavo seminarą mokyklų bendruomenėms, socialiniams darbuotojams, sporto treneriams, psichologams, kitiems specialistams bei visuomenei apie vaikų ir paauglių sveikatos saugos užtikrinimą mokykloje, namuose ar netoli jų.

Psichologė Daiva Grikšienė įdomiai ir išsamiai aiškino apie vaikų ir paauglių savęs žalojimą (savižalą). Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Neinfekcinių ligų profilaktikos skyriaus vedėjo pavaduotoja Liuda Ciesiūnienė supažindino su paauglių susižalojimų prevencijos mokymo programa „Įvertink riziką" bei pristatė programą „Vandeny būk atsargus – tu ne žuvis, o tik žmogus“. Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Mitybos ir fizinio aktyvumo skyriaus vedėjo pavaduotojas Remigijus Zumeras nuotaikingai pasakojo apie vaikų ir paauglių traumas sportuojant, taip pat skaitė pranešimą, kurio tema „Nenormali laikysena, stuburo deformacijos ir fizinis aktyvumas“.

Seminaras organizuotas įgyvendinant Pasvalio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos stebėsenos ataskaitos rekomendacijų įgyvendinimo 2018 metų priemonių planą bei „Sveikos gyvensenos skatinimas Pasvalio rajone“ programą.

Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro informacija.

Daugiau seminaro nuotraukų rasite socialiniame tinkle Fb: Pasvalio Visuomenės Sveikatos Biuras

Pasvalio Visuomenės Sveikatos Biuras nuotrauka.

 
Kontaktai
Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras
8 451 20130
8 451 20131