Vilmos Jankevičienės nuotraukos Vilmos Jankevičienės nuotraukos

Nuo sausio 11 dienos vėl kviečiame dalyvauti nemokamose kineziterapeuto vedamose mankštose

Kategorija Naujienos
Atnaujinta: Ketvirtadienis, 03 Sausio 2019 14:03

Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras jau daugelį metų organizuoja nemokamus fizinio aktyvumo užsiėmimus bei kviečia prisijungti visus norinčius. Sveikatinimo specialistas Tadas Mulevičius teigia: judėti - būtina! Ir nesvarbu, kiek žmogui metų, fizinis aktyvumas apsaugo nuo ligų ir leidžia džiaugtis sveiku ir ilgesniu gyvenimu. Reguliarus fizinis krūvis padidina širdies susitraukimų dažnį, suaktyvina kraujotaką, pagreitina medžiagų apykaitą. Žmonės, kurie pakankamai juda, rečiau serga širdies ir kraujagyslių ligomis, lengviau atsikrato streso ir nerimo. Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad judėjimas stabdo senėjimo procesus, stimuliuoja kaulinio audinio regeneraciją, ir užkerta kelią kaulų retėjimui. Pastebėta, kad aktyvūs žmonės, ypač nevengiantys fizinės veiklos, daug rečiau serga gripu ir kitomis peršalimo ligomis. Nuolat sportuojant ne tik pagražėja kūno formos bet ir didėja savivertė. Daug judantys žmonės yra darbingesni, labiau pasitiki savimi ir moka džiaugtis gyvenimu.

Nesėdėkite namuose, o ateikite, išbandykite ir atraskite jums labiausiai tinkančią ir patinkančią fizinę veiklą. Tai puiki galimybė, ne tik būti aktyviems, bet ir susirasti draugų, bendraminčių. Judėdami tapsite stipresni fiziškai ir dvasiškai.

Nemokamų sveikatingumo veiklų sąrašą rasite biuro internetinėje svetainėje www.pasvaliovsb.lt ir facebook puslapyje: Pasvalio Visuomenės Sveikatos Biuras.

Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro sveikatos stiprinimo specialistė Birutė Kazilevičienė

Daugiau renginio nuotraukų rasite socialiniame tinkle Fb: Pasvalio Visuomenės Sveikatos Biuras

Kontaktai
Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras
8 451 20130
8 451 20131