Daivos Šienauskienės nuotraukos Daivos Šienauskienės nuotraukos

Tarptautinės Vaikų gynimo dienos renginiai Pasvalyje

Kategorija Naujienos

Vaikų mintys ir jausmai turi didelę įtaką gyvenimo kokybei, todėl labai svarbi - psichinė sveikata. Būtina vaikus išmokyti atpažinti, suvokti ir išreikšti savo emocijas ir jausmus.
Birželio 1-ąją Pasvalio M. Katiliškio viešoji biblioteka organizavo renginį vaikams sugrįžimo į biblioteką proga. Prie bibliotekos, Vytauto Didžiojo aikštėje Visuomenės sveikatos biuro trenerė Gabrielė vedė aktyvią mankštą – zumbą.
Po šv. mišių, Pasvalio šv. Jono Krikštytojo bažnyčios šventoriuje taip pat vyko šventė, skirta Vaikų gynimo dienai. Sveikinimo žodžius vaikams, tėveliams, globėjams skyrė Seimo narys A. Matulas, Pasvalio r. sav. meras G.Gegužinskas, Pasvalio r. policijos komisariato atstovė G.Meškienė, dekanas H. Kalpokas, vikaras E.Želvys. Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė atsakinga už visuomenės sveikatos stiprinimą D.Šienauskienė siūlė rinktis sveikus užkandžius, gerti vandenį, sportuoti ir daryti fizinius pratimus, ugdyti valią ir daugiau šypsotis. Dalyviams rodė pratimus, kurie padėtų suvaldyti stresą, neigiamas emocijas. Darbuotojos iš M. Katiliškio bibliotekos įtraukė rinkti grybus su 3D išmaniais akiniais. Vaikų teisių specialistės dovanojo vaikams įvairiaspalvius balionus, kurie kilo į dangų su užrašytais norais ir svajonėmis. Vaikų gynimo dienos linkėjimai: laimės, sveikatos, saugumo, tikėjimo, šeimos vertybių puoselėjimo!

Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro informacija

Kontaktai
Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras
8 451 20130
8 451 20131