Visuomenės sveikatos studentų draugija sukūrė knygelę, skirtą 5-8 klasių mokiniams, kuri atsako į dažniausiai kylančius klausimus apie COVID-19 virusą

Kategorija Naujienos
Atnaujinta: Penktadienis, 12 Vasario 2021 15:10
Visuomenės sveikatos studentų draugija sukūrė knygelę, skirtą 5-8 klasių mokiniams, kuri atsako į dažniausiai kylančius klausimus apie COVID-19 virusą. (Pridedama).
  
Jau metus laiko pasaulis kovoja su COVID-19 virusu. Per tokį trumpą laiką žmonija spėjo ne tik išmokti saugoti save ir aplinkinius, gyventi neįprastomis sąlygomis, bet ir sutelkę visas turimas žinias, mokslininkai spėjo sukurti vakciną. Per kelis mėnesius tobulėjo ne tik žmonių turimos žinios apie virusą, bet ir pats virusas – atsirado naujos atmainos. Kiekvieną dieną susiduriame su naujomis taisyklėmis ir draudimais. Suaugę lengvai supranta dabartinę situaciją ir lengvai randa atsakymus į savo klausimus, tačiau vaikams tai daug didesnė problema.
 
Todėl Visuomenės sveikatos studentų draugija, sukūrėme knygelę skirtą 5-8 klasių mokiniams, atsakydami į dažniausiai kylančius klausimus, kurios tikslas - pateikti moksleiviams suprantamą informaciją apie COVID-19 virusą. Dalinamės ja, kad ir mažieji sužinotų daugiau apie šią ligą paprastai ir aiškiai pateiktoje knygelėje.
 
Informacinis partneris - Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuras
 
May be an image of tekstas
Kontaktai
Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras
8 451 20130
8 451 20131