Popietė "Būkite sveiki!“

Kategorija Naujienos
Rugpjūčio 31 d. Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistės buvo pakviestos į Krinčino seniūnija, kur vyko popietė ,,Būkite sveiki!“. Ši popietė skirta Krinčino gyventojams.
Renginio metu visuomenės sveikatos stiprinimo specialistės Birutė Kazilevičienė ir Ala Markevičienė pateikė pranešimus ir pravedė diskusijas, o taip pat atsakinėjo į klausimus. Išdalino informacinę medžiagą (lankstinukus, bukletus, brošiūras bei plakatus).
Birutė Kazilevičienė dalyvius supažindino su COVID-19 infekcija, jos paplitimu šiuo metu, patarė kaip nuo jos apsisaugoti ir ragino apmąstyti skiepijimosi svarbą.
Ala Markevičienė kalbėjo apie tai, jog širdies ir kraujagyslių ligos yra itin klastingos ir kasmet visame pasaulyje pasiglemžia neįtikėtinai daug gyvybių ir, kad vienas labiausiai paplitusių susirgimų, susijusių su širdies veiklos pakitimais yra arterinė hipertenzija.
Vėliau buvo pateikta informacija apie tai, kad atėjo laikas padaryti galą kvailiems įsitikinimams, sužinoti apie alkoholį daug daugiau ir sugriauti mitus apie jį.
Taip pat paminėta, jog labai svarbu nepamiršti, kad egzistuoja tokia liga kaip tuberkuliozė. Todėl specialistė įvardino simptomus ir priežastis bei atkreipė dėmesį į šios ligos prevenciją.
 
Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuro informacija
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kontaktai
Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras
8 451 20130
8 451 20131