J.Balčiūnaitės nuotraukos. J.Balčiūnaitės nuotraukos.

Iniciatyva „Aktyviai, draugiškai, sveikai”

Kategorija Naujienos
Spalio 11–15 dienomis Pasvalio Svalios progimnazijoje vyko iniciatyva "Aktyviai, draugiškai, sveikai". Iniciatyvos tikslas - atkreipti mokinių dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą. Visą savaitę mokiniai aktyviai sportavo, dalyvaudami įvairiose veiklose. 1-2 klasių mokiniai žaidė judriuosius žaidimus mokyklos kieme, o 2-4 klasių mokiniai smagiai šoko vadovaujami choreografės Ritos Ebienės. 5-6 klasių mokiniai žaidė kvadratą. Septintokai sulaukė svečio iš Pasvalio visuomenės sveikatos biuro. Kineziterapeutas Tadas Mulevičius mokė taisyklingai bei saugiai atlikti mankštą ir pravedė įdomią pamoką su gumomis. 8 klasės mokiniai mokėsi taisyklingai eiti šiaurietiškomis lazdomis. Visa mokyklos bendruomenė buvo kviečiama dalyvauti „Mokyklos eina“ žingsnių iššūkyje su walk 15 programėle.
Spalio 20 d. 8b klasės žygeiviai, vadovaujami mokytojos J. Šatienės, sėkmingai įveikė Mūšos tyrelio pažintinį taką. 15 turistų nukeliavo 7 km, susipažino su aukštapelkės kraštovaizdžiu ir patyrė daug teigiamų emocijų.
 
Dėkojame Pasvalio Visuomenės sveikatos biurui už pagalbą organizuojant aktyvias veiklas, po kurių mokiniai buvo žvalesni, darbingesni ir sveikesni.
 
Organizatoriai: Pasvalio Svalios progimnazijos pedagogės J. Šatienė ir J. Balčiūnaitė
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kontaktai
Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras
8 451 20130
8 451 20131