Artūro Juzefovičiaus nuotraukos Artūro Juzefovičiaus nuotraukos

Moksleivių atostogų metu, be kitų temų, pedagogai mokėsi ir sveikos mitybos pagrindų

Kategorija Naujienos
Atnaujinta: Trečiadienis, 11 gegužės 2022 14:48
Moksleivių atostogų metu, be kitų temų, pedagogai mokėsi ir sveikos mitybos pagrindų?‍?
 
Balandžio 22 d. Pasvalyje vyko teoriniai-praktiniai sveikos mitybos mokymai pradinių klasių, biologijos bei technologijos mokytojams. Mokymų tikslas – mažinti sveikatos netolygumus, formuojant tikslinių gyventojų grupių sveikos mitybos įpročius ir gerinant sveikatą. Doc. dr. Vilma Kriaučionienė pasidalino rekomendacijomis, ką, kaip ir kiek valgyti, kaip atsirinkti sveikatai palankius produktus iš prekybos centruose siūlomos įvairovės į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis. Į mokymų turinį įėjo šios temos: antsvorio ir nutukimo paplitimas ir profilaktika, kūno masės indeksas, sveikatai palankaus maisto principai ir patiekimas, sveika mityba ir lėtinių neinfekcinių ligų, susijusių su mityba, prevencija, sveikatai palankūs maisto produktai, jų ženklinimas, maisto alergijos bei maisto produktų netoleravimas ir kt.
 
Praktinių mokymų metu dalyviai turėjo galimybę pagaminti, o po to ir paragauti sveikatai palankius patiekalus.
Dėkojame dalyvavusiems ir tikimės, kad visos dienos mokymai neprailgo, o gautos žinios buvo naudingos ir bus pritaikytos tiek dirbant su mokiniais, tiek ir asmeniniame gyvenime.
 
Dėkojame Pasvalio Lėvens pagrindinei mokyklai už suteiktas patalpas.
 
Mokymai finansuojami iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšų. Projekto teikėjas-Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija.
 
Pasvalio rajono sav. Visuomenės sveikatos biuro informacija
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kontaktai
Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras
8 451 20130
8 451 20131