Kviečiame į susitikimus su kineziterapeutu Olegu Lukminu

Kategorija Naujienos
Birželio 22 d. (trečiadienį) 13 val. ir birželio 30 d. (ketvirtadienį) 13 val. apsirengus patogiai kviečiame į susitikimus su kineziterapeutu Olegu Lukminu.
Bus mokoma įsivertinti savo fizinio aktyvumo atitiktį rekomendacijoms, teisingos fizinių pratimų technikos ir kt. Maloniai kviečiame! Užsiėmimai atviri. Išankstinės registracijos nėra. Trukmė pusantros valandos.
 
Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuro informacija
Gali būti 2 žmonės ir tekstas „vé SVEIKATINAMOJO FIZINIO AKTYVUMO REIKŠME ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIĘ LIG IR CUKRINIO DIABETO PROFILAKTIKAI u stiprinimoprograma MALONIAI KVIEČIAME!2 SUSITIKIMUS SU KINEZITERAPEUTU OLEGU LUKMINU Sužinosite: Fizinio aktyvumo reikšme širdies ir kraujagysliu ligu incukrinio diabeto profilaktikai. PSO ir Lietuvos fizinio aktyvumo rekomendacijos. Fizinio aktyvumo galimybés darbe, laisvalaikiu bei vykstant iš vienos vietos kitą. Fizinio pajégumo vertinimo budai ju rezultatu reikšme TELEFONAS PASITEIRAUTI 8451 20131 www.pasvaliovsb.lt UŽSIEMIMAS VYKS: PASVALIO VISUOMENES SVEIKATOS BIURE, ADR. VYTAUTO DIDŽIOJO AUKŠTAS, PASVALYS BIRŽELIO 22 D. 13.00 VAL. BIRŽELIO 30 D. 13.00 VAL.“ vaizdas
 
 
Kontaktai
Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras
8 451 20130
8 451 20131