Kai kam tikras išbandymas buvo ne tik šokinėti su maišais, bet į juos ir įlipti. Nėlitos Janeliūnienės nuotrauka Kai kam tikras išbandymas buvo ne tik šokinėti su maišais, bet į juos ir įlipti. Nėlitos Janeliūnienės nuotrauka

Pasvalio rajono jaunimo festivalis Saločiuose

Kategorija Naujienos

         Š. m. liepos 3 d. (penktadienį) Pasvalio rajono Saločių miestelyje vyko Pasvalio rajono jaunimo festivalis, skirtas Etnografinių regionų metams, kurį suorganizavo Pasvalio rajono savivaldybė, Bendruomenių sąjunga. Festivalio tikslas – sustiprinti Pasvalio rajono jaunimo vaidmenį bendruomenėse/nevyriausybinėse organizacijose, supažindinti su Aukštaitijos regiono savitumu, kultūra, tradicijomis. Dalyvaudamas festivalyje ir taip prie jo prisidėdamas jaunimas turėjo galimybę susipažinti, praplėsti žinias apie mūsų regiono papročius, sustiprinti bendruomeniškumą tarp įvairaus gyventojų amžiaus, išplėsti savo pasaulėžiūrą kultūros, gėrio atžvilgiu.

         Karštą penktadienio popietę į festivalį nepatingėjo sugužėti jaunimas net iš 13 bendruomenių. Visus susirinkusius pasveikino atvykę svečiai: Pasvalio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Petkevičius bei seimo narys Antanas Matulas.

         Jaunimas turėjo pristatyti savo bendruomenę, po to susiskirstyti į komandas, kurios turėjo galimybę susipažinti, net ir save išbandyti kulinarinio paveldo, folkloro, juostų, krepšių pynimo, medžio drožybos pradžiamokslio, virvių vijimo ir sveikatinimo kūrybinėse dirbtuvėse.

         Sveikatinimo dirbtuvėse triūsė Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro darbuotojos J. Mikalajūnienė, N. Jeneliūnienė ir V. Lesevičienė. Čia jaunimas turėjo galimybę pasportuoti, išbandyti savo jėgas bei taiklumą naudojant senolių buities rakandus: vežimaičio ratą, bulvių maišus, geldas, virvę bei kankorėžius.

       Pasibaigus darbams kūrybinėse dirbtuvėse vyko rezultatų pristatymas bei apdovanojimai.

Pasvalio rajono sav. Visuomenės sveikatos biuro informacija

Kontaktai
Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras
8 451 20130
8 451 20131