Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro archyvo nuotrauka. Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro archyvo nuotrauka.

Jau turime metų specialistą !

Kategorija Naujienos

Siekiant paminėti visuomenės sveikatos specialistų darbo svarbą ir reikšmę, Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija jau trečius metus iš eilės organizavo Metų visuomenės sveikatos specialisto rinkimus. Šiais metais apdovanojimų „Metų specialistas“ ceremonija vyko Kelmėje, mokslinės-praktinės konferencijos „Vėžio prevencijos ir kontrolės ateitis – palankūs sprendimai ir bendradarbiavimas“ metu. Apdovanojimus gavę specialistai neslėpė džiaugsmo ir teigė, kad tokie renginiai svarbūs ir motyvacine prasme – stengtis dar labiau, įkvėpti aplinkinius, neprarasti entuziazmo ir ryžto skleidžiant žinias apie tai, kas iš tiesų svarbu – kiekvieno mūsų sveikatą. Apdovanojimus įteikė PSO biuro Lietuvoje vadovė Ingrida Zurlytė, Europos Komisijos narys, atsakingas už sveikatą ir maisto saugą V. P. Andriukaitis bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos pirmininkė Danguolė Avižiuvienė. Iš viso įteiktos 43 nominacijos.

Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuro metų specialistu tapo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Birutė Jokubaitienė "Už darbštumą, profesionalumą, atsakingumą, vykdant visuomenės sveikatos priežiūros funkcijas".

Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro informacija.

Vilmos Jankevičienės nuotrauka.

Daugiau renginio nuotraukų rasite socialiniame tinkle Fb: Pasvalio Visuomenės Sveikatos Biuras

Pasvalio Visuomenės Sveikatos Biuras nuotrauka.

Kontaktai
Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras
8 451 20130
8 451 20131