Artūro Juzefovičiaus nuotraukos. Artūro Juzefovičiaus nuotraukos.

Pasvalio rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai dalyvavo psichoterapeuto V.Arvasevičiaus seminare "Kaip valdyti emocijas ir kaip elgtis sudėtingose situacijose?"

Kategorija Naujienos

Turbūt daugelis iš mūsų žinome, kad konfliktai ir įtampa kyla iš žmonių skirtingų požiūrių į gyvenimą ir pasaulį. Suprasti, kad kiekvieno požiūris yra skirtingas ir kartu teisingas yra itin sunku. Priimti kito žmogaus kitokį matymą yra aukšto sąmoningumo lygio samprotavimo išdava. Apie šiuos ir kitus aktualius klausimus, apie savęs ir kitų pažinimą kovo 3 d. kalbėjo Pasvalio rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai kartu su psichoterapeutu, šeimos santykių-tėvystės konsultantu Vaidu Arvasevičiumi. Mokymai vyko mūsų partnerio – Pasvalio visuomenės sveikatos biuro salėje, kur susirinko apie 50 dalyvių.
Pedagogai mokėsi suprasti save ir kitus: savo ir svetimus jausmus, norus ir mokėti savuosius deklaruoti nesužeidžiant svetimo ego – tai žmogaus brandos požymis. Programos dalyviai mokėsi atpažinti konfliktų schemas, sąmoningus ir nesąmoningus psichikos veikimo mechanizmus. Taip pat aptarė pozityvaus bendravimo tarp pedagogų, tėvų ir vaikų galimybes.

Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo pagalbos tarnybos
Suaugusiųjų švietimo skyriaus metodininkė Gražina Sakalauskienė

 

Kontaktai
Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras
8 451 20130
8 451 20131