Ar nebijai sušlapti?

Su purslais švenčiant Pasvalio miesto šventę, asociacija „Aktyvus Pasvalys“ organizavo 3-iąsias vandens žaidynes. Ačiū! Buvo nuostabu ir smagu prisidėti ne tik prizais!

Karštą vasaros dieną Pasvalio raj. gyventojai bei svečiai buvo kviečiami išbandyti 12 metrų ilgio pripučiamą vandens čiuožyklą. Žaidynių dalyviams netrūko kūrybingumo, norint kuo toliau nučiuožti kiekvienas dalyvis turėjo savo strategijas : vieni prieš čiuožiant susišlapindavo visą kūną, kiti smarkiai įsibėgėdami tiesė rankas į priekį bandydami kuo mažiau pašokti, dar kiti čiuoždami judino kūną siekdami įveikti didesnį atstumą. Įveikus trasą kiekvieną dalyvį puošė plati šypsena ir pakili nuotaika. Buvo smagu matyti kai pasibaigus varžyboms šią trasą dalyviai kartojo ne vieną ir ne du kartus.

Prisidėjome ir prie pažintinio žaidimo „(NE)PĖSČIAS PASVALYS“ šlapiojo tako. Norėdami gauti lipduką, kurį reikia iškeisti į prizą pasvaliečiai turėjo įvykdyti dvi užduotis: atsisėdus susprogdinti balioną su vandeniu bei įveikti vandens čiuožyklą. Buvo smagu matyti, jog šeimos su mažais vaikais nepabūgo sušlapti ir išbandė abi trasas. Strategijų ir čia netrūko – dalyviai ieškojo didesnių balionų, mat juos lengviau susprogdinti, kiti bandė ant balionų atsisėsti taip, kad nesušlaptų apatiniai drabužiai.

Pasibaigus varžyboms ir susumavus geriausiu laikus individualių rungčių dalyviai buvo apdovanoti Pasvalio raj. sav. Visuomenės sveikatos biuro įsteigtais prizais.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šios puikios iniciatyvos, juk šių žaidynių siunčiama žinutė išties svarbi – aktyviai ir smagiai praleisti laiką su draugais, šeima bei bendruomene, taip geriname ne tik fizinę, bet ir emocinę sveikatą.

Pasvalio raj. sav. Visuomenės sveikatos biuro informacija

Edmundo Gasiliūno ir Vilmos Jankevičienės nuotraukos.

Skip to content