Dar kartą apie psichotropinių medžiagų vartojimo prevenciją jaunimo tarpe, šį kartą Joniškėlio G.Petkevičaitės Bitės gimnazijoje

Bendradarbiaujant su Pasvalio r. Visuomenės sveikatos biuru, gegužės 3 d. Pasvalio r. Joniškėlio G.Petkevičaitės-Bitės gimnazijos 8a, Ia, Ib, IIa klasių mokiniai dalyvavo lektoriaus, sveikos gyvensenos ugdymo specialisto Artiomo Šabajevo paskaitoje „Psichotropinių medžiagų vartojimo prevencija“.
 
Lektorius išsamiai ir įdomiai kalbėjo apie žalingų įpročių įtaką paauglių smegenims, augančiam organizmui. Mokiniai aktyviai atliko užduotis kahoot programėlėje apie narkotines medžiagas, diskutavo apie priklausomybių atsiradimo priežastis, sveiką mitybą, miego svarbą smegenims ir prasmingas laisvalaikio veiklas (sportas, šokiai, savanorystė ir kt.). Aktyviausius mokinius, lektorius apdovanojo „SĖKMĖS jausmo“ lapeliais ir pabrėžė, kad bendravimas su bendraamžiais, tėvais, mokytojais gali pagerėti dalinant vieni kitiems „SĖKMĖS“ lapukus.
 
Kiekvienam žmogui reikia patirti nors mažą sėkmę, džiaugsmą, laimę, kad galėtų eiti pirmyn… Pasak lektoriaus: „keičiant kai kuriuos įpročius, ateina sėkmė…“.
 
Joniškėlio G.Petkevičaitės-Bitės gimnazijos socialinė pedagogė Vilma Titienė
Audronės Dvelienės nuotraukos.
Skip to content