Darbo su grupe mokymai

Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biure gruodžio 7-8 dienomis vyko patyriminiai mokymai, skirti specialistams, kurie dirba su vaikais ugdymo įstaigose: veda grupinius užsiėmimus, organizuoja ir moderuoja. Pasvalio r. sav. švietimo pagalbos tarnyba glaudžiai bendradarbiauja su Pasvalio Visuomenės sveikatos biuru, nes įstaigų vadovai rūpinasi savo specialistų nuolatiniu profesiniu tobulėjimu ir žinių pritaikymu praktikoje, todėl pakvietė Nerijų Januškevičių profesinių santykių konsultantą, supervizorių, VŠĮ „Kitokie projektai“ lektorių vesti dviejų dalių teorinio – praktinio kvalifikacijos kėlimo mokymų „Darbas su grupe“ ir „Grupės moderatoriaus principai ir metodai“.
 
Nerijus mokė, kaip sudaryti saugią aplinką kompetencijų pagalba: panaudojant žinias, įgūdžius, nuostatas, vidinę parengtį.
 
Dabartinio permainingo gyvenimo pagrindinis palydovas – nuolatinis tobulėjimas ir mokymasis. Žodžio „mokytis“ sąvoka toli gražu nebeatspindi tik didelio, retai kur pritaikomo žinių bagažo. Šiandien „mokytis“ reiškia kai ką daugiau. Žmonių supratimas apie mokymąsi pasikeičia susidūrus su patirtiniu mokymusi. Kas tai? Pavadinimas sufleruoja, kad tai mokymasis, kurio ašis yra besimokančiojo patirtis ir patyrimas. Patirtiniame mokyme – patirtis, o po to mokymas.
 
Tęstiniuose mokymuose dalyviai ne tik atidžiai klausėsi lektoriaus Nerijaus, kaip dirbti su grupe, ją valdyti, bet ir pačios dalyvavo moderatoriaus vaidmenyje, analizavo klaidas, veiksmus per patirtį, įgūdžius, praktiką. Specialistės džiaugėsi mokymų teorinėmis ir praktinėmis žiniomis, kurias pritaikys vedant mokymus. Dėkojo lektoriui Nerijui Januškevičiui už suteiktas žinias, Pasvalio ŠPT už bendravimą, o Pasvalio Visuomenės sveikatos biurui už bendradarbiavimą, nuoširdų priėmimą ir puikius mokymus!
 
Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuro informacija
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skip to content