Kartais norisi prisišlieti prie tų, kurių pomėgiai yra panašūs

Kartais norisi prisišlieti prie tų, kurių pomėgiai yra panašūs
 
Ruduo Kuršių nerijoje alsuoja ramybe ir lėtumu. Vasaros šurmulio nelikę nei kvapo. Rodos imk, į save trauk tvyrantį pušų kvapą, gamtos grožį, per 5 tūkstantmečius suformuotą vėjo, saulės ir jūros bangų. Rudenį Kuršių nerija tampa neišsenkančiu įkvėpimo šaltiniu ir šiaurietiškojo ėjimo fanams.
Praėjusį savaitgalį, kaip ir kasmet, pasvaliečius pakvietėme tradiciškai pražingsniuoti jūros pakrante nuo Kopgalio iki Juodkrantės, įveikiant apie 22 kilometrus. Sekančią dieną maršrutas Juodkrantė – Nida skirtas tik patiems ištvermingiausiems. Nemaža dalis žygeivių per keturias žygio dienas nužingsniuoja neįtikėtiną atstumą: nuo Latvijos riboženklio iki pat nedraugiškų kaimynų sienos. Žingsniuojant pajūriu jėgų randasi vis daugyn. Padrikos mintys susidėlioja į vietas. Susikaupusi įtampa lengvai kaip smėlis nubyra nuo pečių. Ne tik šiaurietiškasis ėjimas, bet kokia žingsniavimo forma mažina širdies ligų išsivystymo ir vėžio riziką. O žingsniavimas pajūriu teikia labai daug džiaugsmo.
Jubiliejinis, penkioliktasis žygis, skirtas Pasaulinei širdies dienai buvo įsimintinas. Dėkojame LEKI Lithuania už ilgametį ir nuoseklų bendradarbiavimą. Žygio dalyviams sakome tradicinį ačiū už skambų juoką ir kartu nueitus kilometrus.
 
Vilma Jankevičienė, Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuro direktorė
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skip to content