Kartu įjunkime žalią šviesą gyvenimui!

Labai dažnai žmonės  neatpažįsta savo emocijų, nežino, ką jaučia, kas juos kankina, kartoja „nervai“, bet juk visa tai, ką jaučiame nėra vien tik nervai. Beveik visi mes tiesiogiai ar netiesiogiai susiduriame su perdegimu, depresija, apatija, santykių problemomis, nerimu, visu emocijų spektru, tačiau nežinome, ką su visu tuo daryti. Ir tik būdami visai dugne pradedame ieškoti informacijos ir tik tada – pagalbos.

Būtent todėl, spalio 10 d. bendradarbiaudami kartu su Pasvalio atviro jaunimo centru, prisijungėme prie „Jaunimo linijos“ kampanijos, pavadintos „Žalia šviesa gyvenimui“.  Šios kampanijos tikslas – atkreipti dėmesį į jaunų žmonių emocinę sveikatą.

Šiai svarbiai akcijai paminėti buvo pakviesti Pasvalio Petro Vileišio gimnazistai, kur jaukioje, žalioje Pasvalio Mariaus Katiliškio bibliotekos erdvėje, kartu su visuomenės sveikatos biuro specialiste Auguste Gražine kartu aptarė savireguliacijos metodus bei išsiaiškino kur Pasvalio rajone galima ieškoti ir gauti psichologinę pagalbą bei emocinę paramą. Specialistė pabrėžė, jog nereikia kentėti vienam iškilus sunkumams, pagalbos prašymas yra pozityvus veiksmas, vedantis į išgijimą.

Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuro informacija

Skip to content