Pasaulinei aplinkos apsaugos dienai paminėti skirtas renginys

Birželio 17 d. Saločių Antano Poškos pagrindinėje mokykloje vyko jau tradicija tapęs Pasaulinei aplinkos apsaugos dienai paminėti skirtas renginys. Jį kiekvienais metais organizuoja biologijos mokytoja Aušra Šamelienė. Renginio tikslas yra atkreipti dėmesį į mus supančią gamtą ir skatinti ją saugoti. Renginio metu vyko įvairios mokytojų ir svečių parengtos užduotys vaikams.

Apšilimui zumbos trenerė Aistė Ežerskė visus kvietė šokiui. Po energingos zumbos mankštos klasių komandos išskubėjo į edukacinius užsiėmimus. Pirmos pagalbos “stotelėje” sveikatos specialistė Oksana mokė, kaip atpažinti įvairias situacijas ir kaip tinkamai reaguoti, kol atvyks profesionali medicininė pagalba. Vaikai turėjo galimybę praktiškai išbandyti, kaip atlikti dirbtinį kvėpavimą ir širdies masažą, kaip taisyklingai panaudoti pirmosios pagalbos rinkinį ir padėti užspringusiam draugui.

Smagu, kad turime galimybę dalyvauti ir dalinamės akimirkomis iš vykusio renginio 📷. Šis renginys ne tik praturtina mokinių žinias, bet ir skatina bendruomeniškumą bei atsakingą požiūrį į gamtą🤓.

Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuro informacija.

Skip to content