Salotietės Vilmos Tribuišienės kepamai duonelei suteiktas sveikatai palankių maisto produktų įvertinimas

Būtų sunku net įsivaizduoti šventinį arba kasdieninį stalą be kvapnios duonos. Ar žinojote, kad Pasvalio rajone, Saločiuose visai neseniai įsikūrė mažoji bendrija “Mėnesėlio kepyklėlė”? Džiaugiamės galėdami pranešti, kad salotietės Vilmos Tribuišienės kepamai duonelei 2022 m. kovo 4 d. suteiktas sveikatai palankių maisto produktų simbolis „Rakto skylutė“. Vilma galvoja ne tik apie savo šeimos, bet ir apie pirkėjų sveikatą. Maistą visada gamina su meile, o duonos kepimo tradicijas perėmė iš savo mamos. Jos nuomone, sveikas maistas nėra tas, kuris kainuoja labai daug. Didžiausia problema ta, kad nemažai žmonių neskiria pakankamai dėmesio sveikai mitybai. Vilmos duona kepama iš viso grūdo ruginių miltų perpus maišomų su kvietiniais, pagardinama kanapių ir sezamo sėklomis.
 
?Kur šios kvapnios ir sveikos duonelės galima nusipirkti?
?Mažosios bendrijos savininkė Vilma Tribuišienė priima individualius užsakymus telefonu 865529616. Kepa ne tik duoną, bet gamina ir kitus patiekalus.
?Atraskite daugiau sveikų maisto produktų be glitimo, pridėtinio cukraus ir perteklinių priedų https://sam.lrv.lt/…/mityba-ir…/rakto-skylute/rinkoje
 
Sveikatai palankesni „Rakto skylute“ pažymėti produktai, lyginant su kitais panašiais tos pačios grupės maisto produktais, turi mažiau riebalų, cukraus, druskos, tačiau daugiau maistinių skaidulinių medžiagų.
Sveikatos apsaugos ministerija ir Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia Pasvalio rajono savivaldybės maisto gamintojus prisijungti prie „Rakto skylutės“ simbolio ženklinimo. Daugiau informacijos tel. 8 451 20131 (Birutė Kazilevičienė).
 
Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuro informacija
 
 
 
 
 
 
 
 
Skip to content