Šeimos šventė “Mano šeima – sveikatos savanoriai”

Krinčino A. Vienažindžio progimnazijos Pajiešmenių skyriuje baigiantis mokslo metams susirinkome į sveikatingumo šventę “Mano šeima – sveikatos savanoriai“.
 
Stipri sveikata padeda žmogui ne tik gerai jaustis fiziškai, bet ir kokybiškai gyventi, lengviau realizuoti savo tikslus ir idėjas, įveikti iškilusius sunkumus.
 
Su šia mintimi ir susirinkome birželio 1 dieną – pabūti visi kartu Pajiešmenių parke, gerai praleisti laiką. Ši diena ypatinga, nes yra Tarptautinė vaikų gynimo diena, pirma vasaros diena, šeimos sveikatingumo šventė, be to, savaitgalį švęsime Tėčio dieną. Nors orai visą savaitę nelepino, tačiau išaušo šilta ir graži.
 
Šventę pradėjome kartu su mokyklos sveikatos priežiūros specialiste Oksana, kuri pravedė bendrą mankštelę. Šokių mokytoja Rita visus pakvietė bendram šokiui. Aštuonios komandos susigalvojo pavadinimus ir pradėjo vykdyti užduotis. Stotelėje ,,Maisto piramidė“ komandos atliko sveikatos priežiūros specialistės pateiktas užduotis apie sveiką maistą. Stotelėje ,,Judesys – jėga“ teko padirbėti fiziškai. Pradinių klasių mokytojų parengtoje stotelėje ,,Atspėk. Sveikuoliškas asorti“ galima buvo susipažinti su pačiais sveikiausias vaisiais ir daržovėmis, prisiminti jų skonį ir kvapą ir, aišku, naudą sveikatai. Stotelėje ,,Kas greičiausias? Stipriausias? Išradingiausias?“ kūno kultūros mokytojas paruošė sportines užduotis. Dar veikė stotelės ,,Aromaterapija. Atspėk kvapus“, ,,Mankšta smegenims“, kur pagal matematikos mokytojos parengtas užduotis teko komandos nariams gerokai pasukti galvas.
 
“Valgom košę atsilošę…” – taip vadinosi mūsų šventės baigiamoji dalis. Šventinę komandų apdovanojimo dalį papuošė ikimokyklinukų muilo burbulų fiesta.
Ateityje planuojame rengti tokias šventes, labai smagu pabūti visiems kartu, ypač kai lepina saulė ir džiugina geras oras. Juk sveikai gyventi yra smagu.
 
Teksto autorė – Vida Chraptavičienė, akimirkas gaudė Žydra Norkevičienė
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
Skip to content