Diplomų lietus žingsnių iššūkyje „Ženk nerūkęs“

Minėdami Gegužės 31 – ąją Pasaulinę dieną be tabako mokyklos mokiniai, mokytojai ir darbuotojai dalyvavo Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento skelbtame žingsnių iššūkyje „Ženk nerūkęs“. Programėlėje #walk15 žygeiviai fiksavo per dieną nueitus žingsnius. Taip pat prisijungė prie virtualių medžių sodinimo. Ar žinojote, kad nuvažiuodami lengvuoju automobiliu vieną kilometrą vidutiniškai išmetate 180 g. CO2. Norint sugerti šį išmetamą CO2 kiekį reikalingi net 5 medžiai. Todėl šis žingsnių iššūkis skatino tą vieną kilometrą geriau nueiti ir taip pasodinti 5 virtualius medžius.
 
Susumavus visų ėjikų žingsnius gavosi puikus rezultatas. Nueita net 5 milijonai 647 732 žingsniai per visą gegužės mėnesį. Pasodinta net 20 tūkstančių 170 virtualių medžių!
 
Mokytojų, darbuotojų grupėje daugiausia žingsnių nuėjo mokyklos IUG darbuotoja Lina Baublė – 1 948 833 žingsniai. Mokinių grupėje daugiausia žingsnių surinko 5 klasės mokinė Otilija Ratkutė – 409 054 žingsniai. 7–tokė Brigita Bartkevičiūtė – 372 203 žingsniai, ir 6 kl. mokinė Evelina Motejūnaitė, 308 996 žingsniai. Dalyviai buvo apdovanoti Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuro įsteigtais prizais. Visi kiti dalyvavę žingsnių iššūkyje taip pat buvo apdovanoti paguodos dovanėlėmis. Beje, visi ėjikai gavo Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento diplomus. Nuoširdžiai dėkojame Pasvalio Visuomenės sveikatos biurui už bendradarbiavimą ir įsteigtus prizus.
 
Taip pat organizatorių įsteigtais specialiais žingsnių iššūkio prizais buvo apdovanoti ir 10 atsitiktiniu būdu išrinktų dalyvių. Tarp jų ir mūsų 5 kl. mokinė Amanda Svidenytė.
Sveikiname žingsnių iššūkio dalyvius ir linkime toliau rūpintis savo ir kitų sveikata.
 
Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos informacija
 
 
 
 
 
 
 
Skip to content