Gandrų belaukiant

Gandrų belaukiant?
 
Su prasidedančiu pavasariu Pasvalio raj. sav. Visuomenės sveikatos biure prasidės seminarų ciklas besilaukiančioms šeimoms. ?Kviečiame aktyviai dalyvauti ne tik mamytes, bet ir tėvelius. ?‍?‍?Užsiėmimai nemokami!
 
Sužinosite kaip pasiruošti kūdikio atėjimui, kokie simptomai išduoda prasidedantį gimdymą, bei kokius daiktus pasiimti į gimdyklą. O gal norėsite išgirsti, kokie veiksniai lemia ilgą ir sėkmingą žindymą?? Žymūs lektoriai, akušeriai, psichologai papasakos kokia turėtų būti tinkama vaikelio priežiūra po gimdymo, išgirsite apie pogimdyvinę depresiją, bei kaip keičiasi jaunos šeimos dinamika po vaikelio gimimo.?‍♀️ Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė papasakos, kaip sukurti saugią aplinką kūdikiui ir kaip suteikti pirmąją pagalbą įvykus nelaimingam atsitikimui.?
 
Tai puiki proga išgirsti bei įsisavinti naujausią bei aktualiausią informaciją ir jaustis ramiai bei saugiai laukiant mažo stebuklo.??
 
Užsiėmimai vyks Vytauto Didžiojo a. 6, III aukšte, Pasvalio raj. sav. Visuomenės sveikatos biuro salėje, Pasvalyje. Tel. pasiteirauti – 8 451 20131 (Augustė), vsbiuras@gmail.com
Pasvalio raj. sav. Visuomenės sveikatos biuro informacija
 
Skip to content