Kviečiame paminėti Pasaulinę organų donorystės ir transplantacijos dieną

Spalį minima Pasaulinė organų donorystės ir transplantacijos diena. Spalio 6 dieną Lietuvos asociacija ,,Gyvastis“ organizuoja jautrią bei labai prasmingą iniciatyvą – žvakučių uždegimą organų donorams pagerbti. Šia iniciatyva gyvenantys su persodintu organu ar laukiantys transplantacijos, siekia parodyti dėkingumą donorų artimiesiems ir pagerbti mirusius donorus, kurių dėka gali gyventi kiti žmonės.

Tokia vieša, tačiau kartu ir anoniminė padėka skiriama donorų artimiems ir visiems donorams, nes jų organus gavę pacientai tik šitaip gali padėkoti už neįkainojamą dovaną.

Tuo pačiu žvakučių uždegimo donorams pagerbti iniciatyva siekia paskatinti žmones pasikalbėti savo šeimose, nes artimųjų sprendimas dėl donorystės yra pats svarbiausias.

Todėl Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuras kviečia prisijungti prie šios iniciatyvos visus Pasvalio r. sav. gyventojus, o ypač donorų artimuosius bei donorus. Kas norite ir galite ateidami atsineškite raudonas žvakutes ir išreikšdami pagarbą jas uždekite Vytauto Didžiojo aikštėje (prie Pasvalio kultūros centro), nuo 11 val.

Taigi, mūsų pagarba ir padėka tegul būna sklidina širdies šilumos!

Skip to content