Judumo savaitės kulminacija – Diena be automobilio

Praėjusį penktadienį Pasvalio r. savivaldybė kartu su Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuru organizavo dviračių žygį, į kurį buvo kviečiami jungtis visi įmonių, įstaigų, organizacijų atstovai, ugdymo įstaigų darbuotojai, pedagogai, mokiniai ir jų tėveliai, visi mėgstantys judumą. Šįkart žygio dalyviai, kurių į Vytauto Didžiojo aikštę susirinko virš 90, mynė maršrutu Pasvalys-Krinčinas-Pasvalys. Džiugu, kad susirinkusieji visi dėvėjo šalmus, buvo su šviesą atspindinčiomis liemenėmis ir tvarkingais dviračiais. Dviratininkams saugaus kelio linkėjo Pasvalio rajono policijos pareigūnė Jurgita Packevičienė.

Grynas rudens oras ir smagi kompanija padėjo turiningai praleisti laiką gamtoje. Įveikta 32 km., bet vaikai tvirtino, kad 66 km.:)

Norime tarti nuoširdų ačiū už vaišes ir džiaugsmingą dalyvių pasitikimą Pasvalio Svalios progimnazijos Krinčino skyriui ir Pasvalio savivaldybės gydytojai Renatai Nevulytei.

Už maršruto sudarymą, rūpestį ir žygio vedimą istorikui Gražvydui Balčiūnaičiui.

Už saugumą ir rūpestį Pasvalio policijos pareigūnams.

Ir žinoma, patiems svarbiausiems šio žygio dalyviams – Pasvalio Svalios progimnazijos ir Lėvens pagrindinės mokyklos mokiniams ir juos lydėjusiems mokytojams.

Visiems žygio dalyviams buvo įteiktos atminimo dovanėlės.

Dalinamės akimirkomis iš žygio.

R.Nevulytės ir V.Jankevičienės nuotraukos.

Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro informacija.

Skip to content