Leisk sau įsiklausyti į save

Meno terapija – tai dailės, meno, piešimo metodai, kurie nereikalauja jokių piešimo pradmenų, jos esmė – įsiklausyti į save, pajausti saviraiškos teikiamą laisvės pojūtį, išlaisvinti viduje neraminančias mintis ir emocijas ar tiesiog pabūti bendrystėje.

Gausus moterų būrys susirinko į Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuro organizuojamus meno terapijos užsiėmimus, kuriuos vedė psichologė Daiva Čeponienė. Tęstiniai užsiėmimai leido pažvelgti į save ir paanalizuoti savo jausmus, savo sukurtas nuostatas.   Užsiėmimų metu, taikant įvairias meno terapijos rūšis, dalyvės žvelgė į akis savo didžiausioms baimėms, analizavo iš kur jos atsirado ir kaip jas reikėtų prisijaukinti. Psichologės pagalba supratome, jog meilė sau yra nepaprastai svarbi, todėl leiskime sau kartais pailsėti, pakeliauti, skirti laiko sau nejaučiant jokios graužaties.

Paskutinio susitiko metu meno terapijos dalyvės džiaugėsi galėjusios bent trumpam sustoti, pažvelgti  į savo vidų, užduoti sau svarbius klausimus ir į kai kuriuos juos atsakyti.

Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos  biuro

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą Augustė Gražinė

Foto autorės Augustė Gražinės

Skip to content