Pasirūpinkime savo sveikata

Gegužės 25 d. Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos biuro specialistės vykdė socialinę akciją, skirtą gyventojų sveikatos stiprinimui ir kvietė gyventojus registruotis į savanorišką ir nemokamą Širdies ir kraujagyslių ir cukrinio diabeto rizikos grupės asmenims skirtą sveikatos stiprinimo programą.
 
Programos tikslas – efektyviau stiprinti gyventojų sveikatą, motyvuoti gyventi sveikiau, supažindinti su širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos veiksniais, sveikos gyvensenos principais, išmokyti keisti gyvenseną, valdyti stresą, pasirinkti sveikatai palankią mitybą bei fizinį aktyvumą, o taip pat sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto riziką.
 
Šios akcijos metu buvo išdalintos Sveikatos stiprinimo programos, skirtos širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto profilaktikai dalyvio atmintinės. Taip pat padalinta informacinė medžiaga aktualiomis temomis: ,,Pasveik be antibiotikų“, ,,Pagalba ir parama emocinei krizei įveikti“, na, o artėjant Pasaulinės nerūkymo dienos minėjimui, išdalinti lankstinukai ,,Paimk 1001 kartą į savo rankas“.
 
Pasvalio r. sav. Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą Ala Markevičienė
 
 
 
 
 
 
 
Skip to content