Kovo mėnesio sveikatinimo veiklos moksleiviams

Kovo mėnesį sveikatos priežiūros specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje R. Rutkauskienė lankėsi Lėvens pagrindinės mokyklos Daujėnų skyriuje pas mažiausius (ikimokyklinukus) bei pradinių klasių mokinius. Nebuvo pamiršti ir Riešuto mokyklos lavinamosiose klasių mokiniai, kur vyko pamokėlės apie mokinių gerus ir blogus įpročius, dienos praleidimą po pamokų. Visuomenės sveikatos specialistė diskutavo su mokiniais kas kenkia vaiko gerai savijautai.

Ne ką svarbiau mokiniui yra kūno higiena, dantų priežiūra. Pamokų dalyviai gavo knygeles, kurias skaitydami ir spalvindami gilino savo žinias šiomis temomis. Riešuto mokyklos mergaitės susidomėję gamino natūralius kvepalus iš aromatinių aliejų. Pamokėlių metu buvo akcentuota, kaip svarbu mergaitei rūpintis savo išvaizda, kūno švara.

Mokinukai iš lavinamųjų klasių gavo dantų valymo kalendorius, kurie padės jiems neužmiršti, kad dantis reikia valyti du kartus per dieną. Ačiū kartu su mokiniais buvusioms mokytojoms, kurios gražiai bendrauja ir bendradarbiauja su sveikatos priežiūros specialistais.

Pasvalio raj. sav. Visuomenės sveikatos biuras

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje R. Rutkauskienė

Skip to content